Filiżanka Smaków

Blog kulinarny i lifestylowy

Dom i ogród

Dobry dzbanek filtrujący wodę, czyli jaki?

Dobry dzbanek filtrujący wodę, czyli jaki?

Chcesz sięgnąć po dzbanek filtrujący, ale nie wiesz, na co zwrócić uwagę oraz co możesz zyskać? Poniżej znajdziesz odpowiedź. Sprawdź, podejmuj decyzję i każdego dnia odkrywaj nowe możliwości.

Dzbanek filtrujący – poznaj go lepiej

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym właściwie jest dzbanek filtrujący? To funkcjonalny sprzęt kuchenny, który w zależności od wybranego filtra, pomoże ci w wielu aspektach związanych z oczyszczaniem oraz wzbogacaniem wody kranowej. Jakich? Jako przykładem posłużymy się filtrami z portfolio polskiej marki Dafi: Filtr Standard (oczyszcza wodę kranową i znacznie redukuje jej twardość, chroni czajnik przed kamieniem), AGD+ Classic (zmiękcza wodę kranową, skutecznie chroni urządzenia AGD przed kamieniem kotłowym), Magnezowy Mg+ Classic (oczyszcza i wzbogaca wodę kranową w jony magnezu), Alkaliczny pH+ Classic (podwyższa pH wody, alkaliczna woda pozwala skutecznie walczyć z zakwaszeniem organizmu). Dzbanek filtrujący łączy w sobie skuteczność (zalety filtracji) oraz eleganckiego serwowania ulubionych napojów, dzięki temu z pewnością może spełniać funkcję stylowej karafki. Ponadto każdy dzbanek z filtrem na wodę wyposażony jest we wskaźnik manualny lub LED sensor, który przypomni ci o regularnej wymianie filtra. Brzmi nieźle? Czas odpowiedzieć sobie na pytanie, po który dzbanek filtrujący warto sięgnąć? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Dobry dzbanek filtrujący wodę – postaw na polską markę

Jesteś zainteresowany dzbankiem z filtrem na wodę, ale nie wiesz, po który sięgnąć? Postaw na dzbanek filtrujący Crystal od polskiej marki Dafi, który łączy w sobie skuteczność, najwyższą jakość oraz niezwykły design. Poznaj dobry dzbanek filtrujący wodę i podejmij decyzję już dziś (dlaczego warto:

– ma ergonomiczny kształt (spełnia funkcje karafki)

– jest wykonany z wysokiej jakości szkła

– jeden filtr zastępuje nawet 100 półtoralitrowych butelek jednorazowych

– posiada funkcjonalny wlew wody

– kształt ergonomicznej rączki ułatwia przenoszenie dzbanka

– posiada antypoślizgową podstawę

– jest dostępny w wygodnej pojemności 2,0 l

– posiada czytelny wskaźnik LED sensor, który przypomina o comiesięcznej wymianie filtra

– jest dostępny aż w pięciu kolorach (czarny, stalowy, grafitowy, miętowy, biały)

Dzbanek z filtrem – co zyskasz?

– będziesz EKO

– smaczną filtrowaną wodę kranową będziesz miał zawsze pod ręką

– zapewnisz sobie wygodne rozwiązanie

– zaoszczędzisz czas i pieniądze


Do czego przyda ci się filtrowana woda kranowa?

– do gotowania

– do pojenia zwierząt

– do przygotowywania kawy i herbaty

– do przygotowywania posiłków dla dzieci

– do przygotowywania zimnych napojów

Chcesz sięgnąć po to niezwykłe rozwiązanie? Dobry dzbanek filtrujący wodę znajdziesz m.in. na stronie dafi.pl. Wejdź, dowiedz się więcej, wybierz model dla siebie i zmień swój dom, wprowadzając do niego nowy pozytywny nawyk.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.