Dobry dzbanek filtrujący wodę

Chcesz sięgnąć po dzbanek filtrujący, ale nie wiesz, na co zwrócić uwagę oraz co możesz zyskać? Poniżej znajdziesz odpowiedź. Sprawdź, podejmuj decyzję i każdego dnia odkrywaj nowe możliwości.

Dzbanek filtrujący – poznaj go lepiej

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym właściwie jest dzbanek filtrujący? To funkcjonalny sprzęt kuchenny, który w zależności od wybranego filtra, pomoże ci w wielu aspektach związanych z oczyszczaniem oraz wzbogacaniem wody kranowej. Jakich? Jako przykładem posłużymy się filtrami z portfolio polskiej marki Dafi: Filtr Standard (oczyszcza wodę kranową i znacznie redukuje jej twardość, chroni czajnik przed kamieniem), AGD+ Classic (zmiękcza wodę kranową, skutecznie chroni urządzenia AGD przed kamieniem kotłowym), Magnezowy Mg+ Classic (oczyszcza i wzbogaca wodę kranową w jony magnezu), Alkaliczny pH+ Classic (podwyższa pH wody, alkaliczna woda pozwala skutecznie walczyć z zakwaszeniem organizmu). Dzbanek filtrujący łączy w sobie skuteczność (zalety filtracji) oraz eleganckiego serwowania ulubionych napojów, dzięki temu z pewnością może spełniać funkcję stylowej karafki. Ponadto każdy dzbanek z filtrem na wodę wyposażony jest we wskaźnik manualny lub LED sensor, który przypomni ci o regularnej wymianie filtra. Brzmi nieźle? Czas odpowiedzieć sobie na pytanie, po który dzbanek filtrujący warto sięgnąć? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Dobry dzbanek filtrujący wodę – postaw na polską markę

Jesteś zainteresowany dzbankiem z filtrem na wodę, ale nie wiesz, po który sięgnąć? Postaw na dzbanek filtrujący Crystal od polskiej marki Dafi, który łączy w sobie skuteczność, najwyższą jakość oraz niezwykły design. Poznaj dobry dzbanek filtrujący wodę i podejmij decyzję już dziś (dlaczego warto:

– ma ergonomiczny kształt (spełnia funkcje karafki)

– jest wykonany z wysokiej jakości szkła

– jeden filtr zastępuje nawet 100 półtoralitrowych butelek jednorazowych

– posiada funkcjonalny wlew wody

– kształt ergonomicznej rączki ułatwia przenoszenie dzbanka

– posiada antypoślizgową podstawę

– jest dostępny w wygodnej pojemności 2,0 l

– posiada czytelny wskaźnik LED sensor, który przypomina o comiesięcznej wymianie filtra

– jest dostępny aż w pięciu kolorach (czarny, stalowy, grafitowy, miętowy, biały)

Dzbanek z filtrem – co zyskasz?

– będziesz EKO

– smaczną filtrowaną wodę kranową będziesz miał zawsze pod ręką

– zapewnisz sobie wygodne rozwiązanie

– zaoszczędzisz czas i pieniądze


Do czego przyda ci się filtrowana woda kranowa?

– do gotowania

– do pojenia zwierząt

– do przygotowywania kawy i herbaty

– do przygotowywania posiłków dla dzieci

– do przygotowywania zimnych napojów

Chcesz sięgnąć po to niezwykłe rozwiązanie? Dobry dzbanek filtrujący wodę znajdziesz m.in. na stronie dafi.pl. Wejdź, dowiedz się więcej, wybierz model dla siebie i zmień swój dom, wprowadzając do niego nowy pozytywny nawyk.