Filiżanka Smaków

Blog kulinarny i lifestylowy

Kuchnia i przepisy

Jak wybrać idealną wyciskarkę do soków?

Jak wybrać idealną wyciskarkę do soków?

Świadomość Polaków na temat zdrowej diety i zdrowego stylu życia jest coraz większa. Dzięki temu coraz chętniej sięgamy po świeżo wyciskane soki, zastępując nimi szkodliwe napoje słodzone i gazowane. Aby codziennie rano uzyskać idealny, przepyszny sok owocowy, trzeba jednak wyposażyć się w odpowiednią wyciskarkę do soków. Jak znaleźć tę najlepszą? Wyjaśniamy na przykładzie modelu Hurom H200.

Jak działa idealna wyciskarka?

Najlepsza wyciskarka do soków powinna być wydajna i niezawodna. Taki jest właśnie model Hurom H200. Do jego stworzenia wykorzystano najnowocześniejsze technologie. Wyciskarka zapewnia niesamowite osiągi. Szybko i skutecznie wyciska sok z dowolnie wybranych owoców. Urządzenie jest też bardzo trwałe. Składa się bowiem z niezwykle wytrzymałych, wysokiej jakości komponentów. Z pewnością model Hurom H200 posłuży przez kilka lat. Producent gwarantuje bezawaryjną pracę wyciskarki nawet podczas intensywnego, codziennego korzystania. Dodatkowo model Hurom H200 posiada jedną z najszerszych na rynku komorę wsadową. Dzięki temu nie trzeba szczególnie dzielić i kroić owoców przed procesem wyciskania.

Wysoka jakość soku

Hurom H200 wyciska sok owocowy przy użyciu technologii Slow Squeezing (SST). Wyciskanie odbywa się zatem metodą wolnoobrotową, dzięki czemu użyte owoce i warzywa niemal nie tracą wartości odżywczych. Wałek ślimakowy obraca się z prędkością mniej więcej 43 obrotów na minutę. To absolutnie innowacyjna metoda. Tak wykonany sok owocowy jest zatem prawdziwą bombą witaminową. Dzięki dobrej wyciskarce do owoców, takiej jak model Hurom H200, możesz codziennie rano uzyskać idealnie klarowny, pyszny sok owocowy. Będzie on zdrowy i pożywny. To zapewni Ci natomiast energię na cały dzień.

Nie zapominajmy o wyglądzie

Ostatnią, niezwykle ważną kwestią, jest wygląd urządzenia. Hurom H200 to model, który nie tylko idealnie wpasowuje się w przestrzeń kuchenną, ale jednocześnie dodaje jej szyku i elegancji. Hurom H200 jest smukły i praktyczny. Możesz zmieścić go w dowolnej, nawet niewielkiej wnęce. Dzięki temu nie ograniczy przestrzeni blatu. W ofercie marki Hurom dostępne są dwie wersje urządzenia – czarny mat oraz szary mat. Obie wyglądają bardzo efektownie.

Udostępnij