Filiżanka Smaków

Blog kulinarny i lifestylowy

Kuchnia i przepisy

Największa sieć pizzerii w Polsce powiększa się o nowe lokale!

Największa sieć pizzerii w Polsce powiększa się o nowe lokale!

Pozycja lidera zobowiązuje. Dlatego nasza sieć 193 lokali w 135 miastach powiększyła się o kolejne 5 miejsc, w których zamówisz Twoją ulubioną pizzę. Od dziś na wyjątkowej mapie Da Grasso znajdziesz 3 nowe restauracje serwujące potrawy na miejscu, na wynos oraz z dostawą do domu:

Sieć Da Grasso wzbogaciła się także o 2 lokale express realizujące wyłącznie zamówienia na wynos i z dostawą do domu:

  • Da Grasso Jasło przy ulicy Fryderyka Chopina 20/38 w Jaśle,
  • Da Grasso Sosnowiec przy ulicy Koszalińskiej 21 w Sosnowcu.

Dobrze znany wystrój, świetna obsługa i Twoja ulubiona pizza w najlepszym wydaniu. Czy można chcieć czegoś więcej?

Da Grasso – coś więcej niż tylko pizza!

Da Grasso to przede wszystkim wyjątkowy klimat, który tworzymy już od 25 lat. Starannie dopracowany wystrój pozwala smakować nie tylko wyśmienite potrawy, ale także niepowtarzalną atmosferę. Dzięki naszej obsłudze w każdym lokalu będziesz czuć się dokładnie tak, jak w gronie najlepszych przyjaciół. Przyjaciół od pizzy! Idealne warunki, aby rozsmakować się w ulubionej pizzy lub kosztować zupełnie nowych kompozycji.

Pamiętaj, że Da Grasso to coś więcej niż pizzeria. Jeśli akurat nie masz ochoty na 1 z 36 tradycyjnych rodzajów pizzy, to w zamian zaproponujemy Ci pyszne startery, treściwe zupy, konkretne hamburgery, idealnie dopracowane dania z makaronu, soczyste potrawy z mięsem, oryginalne sałaty oraz perfekcyjne desery. A wszystko to okrasimy Twoim ulubionym napojem. Każda wizyta w naszym lokalu będzie dla Ciebie pozytywnym zaskoczeniem i okazją do odkrycia nowych smaków. Jeśli jednak wybierzesz słodkie lenistwo w domowym zaciszu, to możesz uprzyjemnić sobie ten czas, zamawiając ulubione potrawy online. Dostarczmy je gorące i równie smaczne pod wskazany adres.

U nas jesz to, co chcesz i tam gdzie chcesz. I niezależnie od lokalu oraz formy zamówienia zawsze możesz skorzystać z naszych promocji. Do każdej pizzy i napoju 0,85 litra dodajemy od siebie Pepsi MAX Gratis. A jeżeli wpadniesz do nas tylko po napój, to będziemy kusić Cię dużą pizzą w cenie średniej. Warto śledzić nasze akcje promocyjne w mediach społecznościowych. Lubimy zaskakiwać atrakcyjnymi rabatami z okazji i bez okazji.

Zajrzyj do jednego z naszych lokali. Da Grasso to miejsce, które smakuje wyśmienicie!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.