Tutaj jesteś

Nie tylko dostawa posiłków. Jakie usługi może zaoferować firma cateringowa?

24 lutego 2022 Kuchnia i przepisy Jakie usługi może zaoferować firma cateringowa

Podstawową usługą świadczoną przez firmy cateringowe jest przygotowywania i serwowanie posiłków. Jednak wiele z nich oferuje swoim klientom dodatkową obsługę, dzięki której eventy można organizować jeszcze łatwiej!

Kiedy warto zdecydować się na usługi firm cateringowych?

Firmy cateringowe specjalizują się w przygotowywaniu posiłków na zamówienie klientów oraz dostarczaniem ich w wyznaczone miejsce. Są one obecnie bardzo popularne podczas wielu wydarzeń prywatnych i firmowych.

Na usługi cateringowe można zdecydować się między innymi w poniższych przypadkach:

  • urodziny i imieniny
  • przyjęcia weselne
  • konferencje
  • szkolenia
  • rocznice
  • sympozja
  • bankiety
  • imprezy integracyjne

Podczas tych wydarzeń firma cateringowa może zapewnić dostęp do pysznych posiłków dla wszystkich gości, aby spełnić ich wymagania w pełni.

Warto jednak pamiętać o tym, że firmy cateringowe, między innymi catering w Gastro Tour w Krakowie, zapewniają swoim klientom dostęp do szerokiej gamy dodatkowych usług, aby urządzenie wydarzeń było jeszcze łatwiejsze. Co dokładnie się do nich zalicza?

Jakie usługi świadczą firmy cateringowe?

Firmy cateringowe mogą zaoferować swoim klientom usługi w poniższym zakresie:

1. Wynajem zastawy stołowej

Dzięki temu można zaserwować gościom pyszne posiłki bez potrzeby jej kupowania i wynajmowania we własnym zakresie. Wynajem zastawy stołowej dotyczy kompletnego wyposażenia, między innymi talerzy, misek, sztućców, które zapewnia firma cateringowa.

2. Wynajem mebli eventowych

Nie trzeba dysponować meblami jak stoły i krzesła na eventy, ponieważ może dostarczyć je również firma cateringowa. Największe firmy mogą zapewnić dostęp do mebli eventowych, które przeznaczone są na wydarzenia nawet na kilkuset gości.

3. Dekoracja stołów i sali

To usługa, którą warto zamówić, aby wydarzenie było jeszcze piękniejsze. Pracownicy z firmy cateringowej mogą wtedy przygotować efektowną dekorację na stołach i na całej sali, między innymi z użyciem balonów, bannerów, kwiatów. Dekoracje mogą być także tematyczne, aby były one dopasowane indywidualnie do konkretnego wydarzenia i jego charakteru.

4. Serwis kelnerski

Firmy cateringowe prowadzące usługę polegającą na serwisie kelnerskim zapewniają swoim klientom usługi kelnerów podczas roznoszenia posiłków oraz odbierania naczyń. To najlepszy wybór na ważne wydarzenia, na przykład na bankiety, aby goście nie musieli opuszczać swoich stołów.

5. Oprawa muzyczna

Wybrane firmy cateringowe mogą również zaoferować swoim klientom profesjonalną oprawę muzyczną, która polega na przygotowaniu nagłośnienia oraz na zapewnieniu dobrej zabawy w rytmie muzyki granej przez zespół albo DJ-a.

6. Wynajem namiotów na eventy plenerowe

Gdy wydarzenie ma odbywać się w plenerze, wtedy firma cateringowa może także dostarczyć namiot, który zapewni specjalną osłonę wtedy, gdyby podczas wydarzenia pojawił się deszcz. Namioty wynajmowane są wraz z usługą ich rozstawienia.

7. Organizacja atrakcji na eventy

Warto też wspomnieć, że firmy cateringowe mogą zadbać o dodatkowe atrakcje podczas eventów, na przykład mogą zorganizować dla nich pokazy sztucznych ogni, pokazy iluzjonistyczne, a nawet walki rycerskie!

Jak zrobić makowiec na kruchym cieście: przepis krok po kroku

Filizanka

Redakcja filizankasmakow.pl to grupa pasjonatów kawy, herbaty, kuchni. Znajdziesz tutaj nie tylko ciekawostki na temat tych napojów, ale także masę świetnych przepisów kulinarnych i podpowiedzi, jak idealnie urządzić swoją przestrzeń domową. Dołącz do nas i dowiedz się wszystkiego o gorących napojach!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Instrukcja przygotowania owoców pod kruszonką: przepis krok po kroku